Меню

Льон олійний

Натуропати стверджують, що він має бути в кухонній шафці кожної родини. Лікарі європейських країн повністю погоджуються з ними і доносять цю інформацію до населення. Науково-дослідні інститути різних галузей медицини, вивчаючи властивості льону, дійшли висновку, що він здатен запобігти багатьом хворобам та призупинити їхній розвиток.

Профілактика серцевих захворювань і раку

Виявляється, насіння льону запобігає утворенню тромбів, знижує рівень холестерину в крові, а також рівень артеріального тиску. Тому воно потрібне тим, хто страждає від ішемічної хвороби серця, гіпертонії, аритмії, стенокардії тощо.

Захист клітин від ушкодження та передчасного старіння

Насіння льону регулює й біохімічний обмін в організмі. Передусім тому, що є потужним очисником крові, а отже, сприяє вилікуванню алергії, виводить з організму всі шкідливі хімічні елементи, які потрапляють у нього через повітря, воду, їжу, запобігає порушенням у діяльності різних органів і систем, спричинених інтоксикацією (особливо нирок і печінки), підвищує імунітет.

Насіння льону є дуже корисним для ослаблених дітей та літніх людей, в яких імунітет зазвичай порушений. Зважаючи на очисні властивості, льон не лише здатний запобігати та гальмувати розвиток злоякісних процесів в організмі. Він незамінний для відновлення організму після хіміо- та променевої терапії, бо запобігає його інтоксикації. Завдяки унікальному складу речовин лляне насіння визнано нутрицевтиком - продуктом, який оздоровлює весь організм!!!